powrót

Baza wiedzy

Zbiór newsletterów

description

Stawka godzinowa czy stała?

listopad 28, 2018

Swoją usługę lub produkt można wycenić za pomocą stawki godzinowej lub stałej. Oba sposoby mają swoje wady i zalety. Które podejście jest lepsze dla Ciebie, optymalne dla klienta i nie pociąga za sobą ryzyka poniesienia strat?

Wprowadzanie procesów w przedsiębiorstwie

listopad 07, 2018

Procesy, które tworzą firmę składają się nie tylko z mechanizmów związanych z samym produktem, ale również działań dotyczące kadr, reklamy czy sprzedaży. Ich znormalizowanie i ujednolicenie jest kolejnym krokiem w rozwoju przedsiębiorstwa.

Tworzenie treści na stronę firmową

październik 23, 2018

Każdy, kto prowadzi swój własny biznes lub dopiero się do tego przymierza, wie, jak ważne jest zaznaczenie swojej obecności w Internecie. Jednak nie każdy przedsiębiorca posiada odpowiednie umiejętności i czas na regularne pisanie i aktualizowanie treści na blogu. Z pomocą przychodzi skorzystanie z usług copywritera, czyli osoby, która zrobi to wszystko za nas.

Klasyczne problemy związane z rekrutacją do zespołu

październik 09, 2018

Powiększenie zespołu pozwala zintensyfikować możliwości produkcyjne i rozwinąć firmę. Niekiedy pozyskanie nowego pracownika sprawia problemy już na poziomie weryfikacji CV. Jak ustalić zasady rekrutacji i czym kierować się przy wyborze odpowiedniego kandydata?

Website update available. Click button below to reload into latest version.

Nasza strona używa cookies. Więcej na temat przetwarzania danych dowiesz się w naszej polityce prywatności.