powrót

Baza wiedzy

Zbiór newsletterów

description

Tworzenie treści na stronę firmową

październik 23, 2018

Każdy, kto prowadzi swój własny biznes lub dopiero się do tego przymierza, wie, jak ważne jest zaznaczenie swojej obecności w Internecie. Jednak nie każdy przedsiębiorca posiada odpowiednie umiejętności i czas na regularne pisanie i aktualizowanie treści na blogu. Z pomocą przychodzi skorzystanie z usług copywritera, czyli osoby, która zrobi to wszystko za nas.

Minimalizowanie kosztów firmowych związanych z przewalutowaniem

kwiecień 25, 2018

Świat zrobił się mały i posiadanie zagranicznego klienta albo podwykonawcy nie jest już rzeczą niespotykaną. Kluczowym elementem dla firmy jest waluta, w której się rozliczamy. Warto znać mechanizmy, które pozwolą chociaż w minimalnym stopniu obniżyć koszty związane z przewalutowaniem i transferem międzynarodowym.

80/20, Zasada Pareto

marzec 27, 2018

Zasada Pareto, inaczej zasada 80/20, mówi w skrócie, że 80% efektów przynosi 20% nakładów. Poznanie działania reguły pozwala na ustalenie priorytetów, zwiększenie produktywności oraz osiągnięcie maksymalnych wyników. Gdzie można ją zastosować?

Systemy do zarządzania relacjami z klientami

marzec 06, 2018

Kiedy zwiększa się zespół, okazuje się, że sprawne przekazywanie danych kontaktowych, notatek i/lub dokumentów związanych z konkretnym kontaktem jest kluczowe. W tym celu można skorzystać z jednego z systemów do zarządzania relacjami z klientami - narzędzia CRM.

Wprowadzenie do SEO- zwiększenie widoczności

luty 19, 2018

Od dobrych kilkunastu lat powszechnym stwierdzeniem jest: "Nie ma Cię w internecie- nie istniejesz". Teraz można to śmiało rozszerzyć do “nie ma Ciebie na pierwszej stronie wyników wyszukiwania- nie istniejesz”.

Website update available. Click button below to reload into latest version.

Nasza strona używa cookies. Więcej na temat przetwarzania danych dowiesz się w naszej polityce prywatności.